Praca

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozbudową zespołu handlowego poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Kasjer-sprzedawca

  • Opis stanowiska:

    obsługa kasy fiskalnej i rozliczanie środków płatniczych
  • rzetelna obsługa klienta zgodnie z przyjętymi standardami firmy
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
dbałość o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • nastawienie na wysoką jakość obsługi klienta
  • miła aparycja
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • zaangażowanie i pracowitość
  • umiejętność obsługi komputera ( pakiet MS Office , poczta elektroniczna)
  • gotowość do odbycia szkolenia poza miejscem zamieszkania
  • mile widziane doświadczenie w handlu

Oferujemy:

  • prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • profesjonalne szkolenie zawodowe
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Księgowa / księgowy
Opis stanowiska:

  • ewidencja dokumentów finansowo-księgowych,
  • analiza rozrachunków z kontrahentami,
  • ewidencja środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • kontrola sald kont księgowych,
  • kontrola rachunkowa i formalno-prawna dokumentów,
  • rozliczanie i kontrola kosztów firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie ekonomiczne,
  • doświadczenie w księgowości (pełna księgowość) min. 5 lat,
  • biegła, praktyczna znajomość bieżących przepisów prawa podatkowego
  • i z zakresu ustawy o rachunkowości,
  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
znajomość systemu komputerowego ERP XL (CDN XL).

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • szkolenia,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Prosimy o składanie CV pocztą e-mail:rekrutacja@pgn.com.pl
lub listownie pod adresem: Północna Grupa narzędziowa Sp. z o.o. 14-100 Ostróda ul. Hurtowa 6,
do dnia: 10.06.2017 r.
W aplikacji prosimy o wskazanie stanowiska, którego dotyczy zgłoszenie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.)

Przedstawiciel handlowy

Region: (woj. dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie)

Jeżeli:

  •     aktywnie prowadzić sprzedaż i dbać o współpracę ze sklepami i hurtowniami technicznymi
  •     realizować plany sprzedażowe na wyznaczonym terenie
  •     dbać o kształtowanie właściwego wizerunku firmy
  •     przygotowywać oferty handlowe
  •     analizować otoczenie rynkowe

Jeśli posiadasz:

  •     wykształcenie minimum średnie techniczne
  •     znajomość rynku lokalnego i potencjalnych klientów z naszej branży
  •     doświadczenie w branży (mile widziane)
  •     czynne prawo jazdy kat. B
  •     wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  •     bardzo dobre umiejętności prezentacyjne oraz negocjacyjne
  •     entuzjazm i zaangażowanie
  •     wysoką kulturę osobistą
  •     dyspozycyjność
  •     biegłą obsługę komputera (Word, Excel, mile widziana znajomość Comarch ERP XL)

Gwarantujemy Ci:

  •     przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągnięte wyniki
  •     interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  •     stabilne zatrudnienie w solidnej firmie z tradycjami
  •     dużą samodzielność
  •     służbowy samochód, laptop, telefon
  •     możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Prosimy o składanie CV osobiście lub listownie pod adresem: Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o. 14-100 Ostróda ul. Hurtowa 6,
lub pocztą e-mail: rekrutacja@pgn.com.pl

W aplikacji prosimy o dopisanie poniższej klauzuli.

Klauzula:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Jeśli chcesz być regularnie informowany o nowościach