Aktualności

14934617604869.jpg

PGN otwiera Mrówkę w Ostródzie

29.04.2017 Dodana przez Marek Śnieżawski

Północna Grupa Narzędziowa nawiązała współpracę z Grupą Polskie Składy Budowlane S.A. Na zasadach akcjonariatu w sieci PSB, otwieramy market MRÓWKA, na które to otwarcie już dzisiaj serdecznie Państwa zapraszamy. Wielkie otwarcie marketu budowlanego zaplanowano 29 kwietnia 2017 r. Event ten będzie miał formę pikniku rodzinnego z licznymi nagrodami, m.in. telewizor 40'' LED, rowery, tablet, eksspres do kawy i wiele, wiele innych.

Rok temu otworzyliśmy Centrum Ogrodnicze „PGN Ogrody”. Pozytywny odzew, z którym spotkało się to przedsięwzięcie, zachęcił nas do rozwijania szerokiej oferty z branży „Dom i Ogród”, skierowanej do wszystkich mieszkańców i mieszkanek Ostródy.

Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o. to firma rodzinna. Podstawowe wartości, jakimi się kierujemy, to profesjonalizm, rzetelność, szacunek i odpowiedzialność.Te wartości staramy się codziennie wcielać w życie, poprzez jakość obsługi Klienta i profesjonalne doradztwo techniczne. Mamy nadzieję, że będziecie mogli Państwo przekonać się o tym osobiście, odwiedzając Sklep Firmowy PGN, Serwis i Wypożyczalnię lub Market PSB Mrówka w Ostródzie.  


Wielkie Otwarcie PSB Mrówka

29 kwietnia 2017r, ul. Hurtowa 6,Ostróda

Jeśli chcesz być regularnie informowany o nowościach
w ofercie naszej firmy zapisz się do newslettera
a będziesz na bieżąco cały czas.
catalogue